Współpraca

Ten blog to przede wszystkim pamiątka. Opowieść o ludziach, których spotkaliśmy i miejscach, które odwiedziliśmy. Jest to też nasz sposób na robienie czegoś wspólnie. Razem podróżujemy, razem uczymy się i razem blogujemy.

Co więcej, dzięki tej stronie możemy włóczyć się po świecie bardziej świadomie. Przed wyjazdem poznajemy miejsce, do którego się udajemy, układamy solidny plan a potem świadomie z niego rezygnujemy. Chcemy dotrzeć najgłębiej jak się da, poznać świat od strony zwykłego człowieka.

Bylibyśmy jednak hipokrytami, gdybyśmy udawali, że nie myślimy o podróżowaniu i blogowaniu na poważnie. Zauroczeni opowieściami Jacka Pałkiewicza, Wojciecha Cejrowskiego czy Tomka Michniewicza, staramy się tworzyć własne opowieści o znanych i mniej znanych miejscach. Nasze dziennikarskie dusze każą nam tworzyć relacje z nawet najbliższego wypadu.

Dlatego chcielibyśmy zaoferować swoje usługi wszelkim firmom, które w jakiś sposób powiązane są z podróżowaniem. W grę wchodzi stworzenie materiału z podróży, podczas której posiłkowaliśmy się zaoferowanym sprzętem, przetestowanie wszelkiego rodzaju ekwipunku i zwrócenie go producentowi czy opublikowanie wpisu dotyczącego usług hotelu lub kawiarni.

Oprócz wpisu zamieszczonego na blogu możemy zaoferować reklamę na fanpage’u, instagramie i koncie na youtube. Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz śmiało na contact@sofarsofine.com.
 

Dane dotyczące bloga

W ostatnim roku (2017) naszego bloga odwiedziło ponad 3100 osób. Wygenerowali oni 3800 sesji, podczas których odwiedzili ponad 10 tysięcy podstron. Każdego dnia staramy się docierać do coraz większej liczby odbiorców.

2017 uzytkownicy

dane 2017 dane

Na facebooku obserwuje nas niemal 150 osób (stan na 04.12.2017). Średni miesięczny zasięg naszych postów oscyluje wokół 3000, a przynajmniej tak było między 6 listopada a 4 grudnia 2017 roku. Również w tym okresie nasze filmy na facebooku odtworzono 284 razy.

Na koncie Instagramowym mamy 336 obserwatorów. Rozwijamy również nasz kanał na YouTube. W przyszłości planujemy uruchomić newslettera.
 

Współpracowaliśmy z:

koleje slaskie