Współpraca

Ten blog to przede wszystkim pamiątka. Opowieść o ludziach, których spotkaliśmy i miejscach, które odwiedziliśmy. Jest to też nasz sposób na robienie czegoś wspólnie. Razem podróżujemy, razem uczymy się i razem blogujemy.

Co więcej, dzięki tej stronie możemy włóczyć się po świecie bardziej świadomie. Przed wyjazdem poznajemy miejsce, do którego się udajemy, układamy solidny plan a potem świadomie z niego rezygnujemy. Chcemy dotrzeć najgłębiej jak się da, poznać świat od strony zwykłego człowieka.

Bylibyśmy jednak hipokrytami, gdybyśmy udawali, że nie myślimy o podróżowaniu i blogowaniu na poważnie. Zauroczeni opowieściami Jacka Pałkiewicza, Wojciecha Cejrowskiego czy Tomka Michniewicza, staramy się tworzyć własne opowieści o znanych i mniej znanych miejscach. Nasze dziennikarskie dusze każą nam tworzyć relacje z nawet najbliższego wypadu.

Dlatego chcielibyśmy zaoferować swoje usługi wszelkim firmom, które w jakiś sposób powiązane są z podróżowaniem. W grę wchodzi stworzenie materiału z podróży, podczas której posiłkowaliśmy się zaoferowanym sprzętem, przetestowanie wszelkiego rodzaju ekwipunku i zwrócenie go producentowi czy opublikowanie wpisu dotyczącego usług hotelu lub kawiarni.

Oprócz wpisu zamieszczonego na blogu możemy zaoferować reklamę na fanpage’u, instagramie i koncie na youtube. Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz śmiało na contact@sofarsofine.com.
 

Dane dotyczące bloga

W ostatnim czasie (pierwszy kwartał 2020 roku) naszego bloga odwiedziło niemal 1000 osób. Wygenerowali oni ~1500 sesji, podczas których odwiedzili ponad 11 tysięcy podstron. Każdego dnia staramy się docierać do coraz większej liczby odbiorców. Dane, które tutaj przedstawiamy pochodzą ze statystyk AWSTATS, będących zapisem wprost z logów serwera, na którym znajduje się nasza strona.

Na facebooku obserwuje nas niemal 180 osób (stan na 20.03.2020).

Na koncie Instagramowym mamy 464 obserwatorów. Rozwijamy również nasz kanał na YouTube. W przyszłości planujemy uruchomić newslettera.
 

Obecnie w spółpracujemy z:

clickweek.pl

Współpracowaliśmy z:

koleje slaskie